| mihainet a întrebat:

Am cumparat de la Orange un Samsung galaxy s3 (codat pe reteaua Orange) si nu stiu cum sa ii fac update pentru ca nu apare in setari (software update) si nici in kies nu pot. Va rog dati-mi o idee.

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Update-urile oficiale pentru un astfel de telefon se pot face doar prin intermediul aplicatie Samsung Kies. Daca nu il poti face trebuie sa duci telefonul in service.

O zi buna,
Orange Helper

| StefaniaM a răspuns:

Stai calm.O să îti vină intr-o zi o notificare pentru update.Și ti-o zic pentru că și mie mi s-a întâmplat așa la tabletăwinking

| Awesoman a răspuns:

Cauta la Widget-uri. Si chiar daca nu-ti apare ( desi nu are cum ), cand va veni un update, iti va arata in notificari.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Vlad_Trofin_1989 a răspuns:

Intri in,, setari",,, despre dispozitiv" si acolo si acolo ai actualizare software

| Vlad_Trofin_1989 a răspuns:

Setari-ultima de jos si prima de sus asa vine parca...ca s3-ul meu l am resoftat pana ce mi l-am inchis cu totu"))

| wr3tch a răspuns:

Pana la urma cum ai rezolvat? am si eu aceeasi problema. Am cumparat telefonul acum cateva zile