| NELIX6 a întrebat:

Am descarcat programul free youtube to mp3 converter si nu pot sa il folosesc va rog ajutati-ma si pe mine. dau funda +vot multumesc.

Răspuns Câştigător
| costel24ro a răspuns:

Te sfatuiesc sa descarci si sa instalezi REALPLAYER versiunea gratuita direct de p site-ul oficial, descarci orice videoclip de p orice site-uri! cand te uiti la videoclip o sa-ti apara in dreapta download...si tot cu el faci conversie la mp3, sau in format pentru diferite tipuri de tel mobile.e f usor de folosit, si merge perfect.eu il folosesc mereu si nu ma mai incurc cu o tona de programe care trebuie sa copii link-uri sau alte prostii! cu bine!

2 răspunsuri:
| Eedytso a răspuns:

Salut, ia youtube downloader ca poti transformi in mp3 si alte alea.