| clickdreaptadelete a întrebat:

am nevoie de ajutor. mi-am descarcat de pe z8games.com jocul crossfire l-am instalat etc intru in el mia cu greu si la un moment dat cand joc imi apare o eroare daca dau ok ma scoate din joc daca o ingnor nu pot sa fac nimic nu pot sa va spun exact ce eroare este! daca joaca cineva si ma poate ajuta[e un joc gen cs][dau funda:big grin]Ms!

4 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Si ce eroare iti apare?

| Mangoo a răspuns:

Depinde mie imi aparea asa la unele jocuri fiindca aveau virusi sau fiindca la-am downloadat doar pentru. 5 min de exemplu

Funda? ♥

| Haskyy a răspuns:

Iti apare pentru ca crossfire de pe z8games e pentru americani hotspot shield ca sa-ti mearga
sau poti juca cf x15 gp si exp
http://crossfire.fantasygames.to/

| clickdreaptadelete explică:

Relix cateodata nici nu deschide jocul nu intotdeauna apare eroarea.mai nou nu mia mai aparut dar nu se deschide jocul