| 78buc a întrebat:

Salut TPU,am nevoie de rs urgente,am o camera Nikon coolpix l820, si vrea sa pun niste poze am porcedat ca de obicei am introdu firul si am aprins camera,se aude acel sunet in calculator ca a primit aparatul insa mai apoi imi scrie ca nu a indentificato, dc oare si ce as putea sa fac ca sa pun pozele in calculator?

1 răspuns:
| oPeL68 a răspuns:

Ce sistem de operare ai?
Ai mai folosit camera la acelasi PC? daca da, incearca sa introduci USB-ul in mufa pe care o folosesti de obicei ar trebui sa recunoasca driverele din folosirile anterioare.