| ionut12456789990 a întrebat:

AM nevoie de un raspuns am terminat clasa a 9 a la profil economic si din clasa a 10a vreau sa ma transfer la stinte sociale, la un liceu diferit, intr.un oras diferit as vrea sa stiu cand se dau diferentele si la ce materii le dau

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Diferentele se dau la data stabilita de liceul la care vrei sa te transferi si numai dupa aprobarea transferului. Dai diferente la materiile care nu le-ai facut la profilul actual si s-au facut la profilul de transfer.