| Norbert97 a întrebat:

Am niste Replayuri din jocuri in format CFR file. Problema cea mare este ca nu pot sa il editez cu nici un program am incercat Sony vegas pro nu imi recunoaste fisierul in format CFR. Aveti vreo idee daca exista un program cu care sa modific videoclipul in alt format? Multumesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| djphilosoph a răspuns:

Nu poti porni edita un fisier.CFR. Acesta iti salveaza in joc, pozitia X si Y in care ai fost sau anumite detalii. -> Se porneste doar in joc. Pentru a te putea convinge de asta, ia notepad-ul si trage un fisier CFR in el. Pentru a putea filma intr-un joc, ai diferite programe:
Bandicam; Camtasia Studio etc.
Desigur Camtasia Studio si modifica filmuletele gata-inregistrate sau altele, deci, in concluzie, este mai bun ca Sony vegas.
Poti sa-ti faci treaba cu ele.
Funda?

| Norbert97 explică (pentru djphilosoph):

Multumesc frumos nu pot sa iti dau funda nu imi apare!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala e un fel de criptaj ca sa nu il deschizi cu nici un program decat cu cel care ti-l furnizeaza respectivul care l-a pus pe internet