| 123454321 a întrebat:

am o intrebare am o tableta utok 700Q
si o retea wireless de la rom telecom securizata cu wpa2. bun am introdus parola wi-fi si a mers catva timp dupa aceea a disparut semnalul wi-fi si zicea ca e problema la autentificare am bagat iar parola si imi zice ca se conecteaza dar nu imi apare nuci 0% semnal wi-fi ce pot sa fac sa prind iar semnal wi-fi

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Factory reset ai incercat? fa backup la tot ce iti trebuie inainte

7 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Ce valoare ai la dhcp lease? pune-l pe forever si da un restart la router si tableta

| 123454321 explică:

Le-am dat restart la ambele de m-am plictisit

| 123454321 explică:

Dar cum se face ca telefonul are simnal wi-fi

| pbsolver a răspuns (pentru 123454321):

Incearca sa stergi reteaua din lista cu retele favorite si conecteaz-o din nou la router

| 123454321 explică (pentru pbsolver):

Ce mai pot sa ii mai fac?

| pbsolver a răspuns (pentru 123454321):

Ce valoare aveai la lease?

| pbsolver a răspuns (pentru 123454321):

Factory reset ai incercat? fa backup la tot ce iti trebuie inainte

| 123454321 explică:

Am incercat