| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare, cum funcționeaza ofertele cu tarif de pe Vodafone sau ce înseamnă mai exact, mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intri in orice magazin local Vodafone si iti vor explica vanzatorii ce reprezinta fiecare oferta si care sunt tarifele, inclusiv iti va explica care este mai avantajos, in functie de ce folosesti tu mai mult.

| Gex04 a răspuns (pentru Violleta2022):

Chiar ași fi vrut să întreb la Vodafone dar nu sunt în românia momentanwinking

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gex04):

La orice centru Vodafone din orice tara, iti pot da informatie cu dealurile pe care le au ei.
Banuiesc ca vrei o oferta de Vodafone din tara unde esti acum, nu?