| d3monyc a întrebat:

am o intrebare de fapt o rugaminte, trebuie sa ii setez unei verisoare un router Wirless, problema este ca are internet de la RDS si are un telefon fix cu iesire doar USB pentru internet, nu prea stiu cum sa fac conectiune...deci ma poate ajuta careva?

1 răspuns:
| cristisestie a răspuns:

Hmm si eu am tot telefon fix RDS(Huawei B160).
Pai unele routere accepta si USB dar vezi daca are si "slot" de cartela. Daca are bagi cartela.Dar nu pre se poate la RDS sa bagi wireless decat cu firba optica.
Iti urez baftawinking big grin