| shinestar03 a întrebat:

Salut tpu....am o MARE EXTRA SUPER GIGANTICA PROBLEMA!
Nu imi pot deschide pagina de Facebook!sad
Imi scriu ID-ul sh parola si pagina nu vrea sa se deschida.
Cand ii dau enter nu face nimic sh m-i se sterge parola.I-am dat forgot the password, crezand ca poate daca imi schimb parola va merge dar nu a mers! A incercat sh prietena mea dar spune la fel ca nu vrea sa se deschida. Va roog, daca stiti ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Am pățit și eu așa, eu mi-am luat alt browser, numai așa am scăpat de problema asta. funda?

| shinestar03 explică (pentru hatze):

Am incercat sh pe alt browser, da tot nu vrea.
Pe ce browser a mers la tine?

| hatze a răspuns (pentru shinestar03):

Am avut multe browsere și trebuia să mă întorc la internet explorer, și mai este o prblemă și cu mail-ul, poate ai multe conturi facute, eu trebuia să-mi sterg multe conturi. sad

| shinestar03 explică (pentru hatze):

Am un singur cont...
Ar merge daca mi-as face un cont nou?

| shinestar03 explică:

Acum prietena mea spune ca la ea merge sa intre la mine dar eu tot nu pot de pe PC-ul meu.