| Norbert97 a întrebat:

Am o nelamurire cu o problema. Placa mea video are iesire HDMI iar monitorul nu are, de fapt acel HDMI la ce ajuta? Merita sa imi schimb monitorul pentru iesire HDMI? Mentionez ca am doar VGA/DVI. Am auzit ca daca leg HDMI de la placa video la monitor culorile ecranului se schimba sunt mult mai vii reale etc...Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Prostii. Daca ai DVI, e suficient. HDMI are si video si audio, asta e marea diferenta.

3 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Poti conecta tableta la calculator, poti juca jocuri cu ea,

| Norbert97 explică (pentru sosostore):

E PC GAMING nu e tableta!

| sosostore a răspuns (pentru Norbert97):

Da, dupa aia am vazut, eu ma gandeam la tableta laughing sorry