| PopaMihai a întrebat:

Am o problema, am un virus in pc numit winlogin. exe se activeaza singur cateodata si imi preia controlu pc-ului. Am gasit folderu unde e si l-am sters dar dupa 2 secunde dupa ce il sterg apare iar acolo. Ce sa fac sa scap de el ca l-am scanat cu nod 32 si zice ca nu e viruscrying va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| sharkboy1996 a răspuns:

Eu zic sa incepi sa folosesti AVG ca mie mi se pare ca e cel mai bun anti-virus

3 răspunsuri:
| alynusha2992 a răspuns:

Scaneaza cu Avast ca este foarte bun!
succes!

| Ady_5411 a răspuns:

Nu e virus frate!winking E de la altceva! dai add la ad1tzu_only4you si te ajutwinking

| michlin a răspuns:

Ai pute reformata Pc-u si nu cred ca WINLOGIN.exe e un virus