| KkLordd a întrebat:

Am o problema: Cand sunt intr-un browser si apas click, ma da automat pe o alta pagina Autoblank care nu are nici o legatura si nu stiu cum sa scap de chestia asta enervanta. Daca apas iar click iar ma da pe pagina respectiva. Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| grandebgd a răspuns:

Instaleaza extensia addblock sau incearca sa stergi din extensiile pe care le ai instalate e posibil sa se intample asta din cauza unei extensie, acea pagina mai este posibil sa iti apara din cauza ca siteul pe care tu intri are reclame de tip popads etc.

1 răspuns:
| KkLordd explică:

Ok. Mersi de ajutor!