| alex211 a întrebat:

am o problema cu Calculatoru. Am windows 7 si am programul ala idiot sa se inchida la o ora stabilita de exemplu la mine e de la 8 la 11 cum fac sa nu mai fie de la 8 la 11 sa il modific cum vreau sau sa il dezinstalez ceva nu stiu... si nu stiu cum sa il dezinstalez ca are parola e si cu dea administrator please help mewinking mersii

1 răspuns:
| Constantynyn a răspuns:

Nu poti sa il dezinstalezi mai bine reformateaza calculatorul apoi iti va merge perfect.Si eu am w7 si am patit la fel.Succes