| DefneDD a întrebat:

Multe persoane imi tot spun ca nu o sa pot sa reusesc in afaceri, ca nu sunt de mine. Vreau sa le zic ceva care sa le inchida gura si sa nu ma mai subestimeze... Help me please!

Răspuns Câştigător
| marian5946 a răspuns:

Poti sa le spui ce vrei tu vor avea aceeasi parere, cel mai bun mod de a le inchide gura este sa le demonstrezi ca poti.

3 răspunsuri:
| 8andrei a răspuns:

Show show babe. De spus se pot spune multe. Arata-le ca poti.
Succes!

| Mario2306 a răspuns:

Nu incerca sa le zici nimic. Iti pierzi energie psihica degeaba. Chiar daca le zici, chiar daca nu le zici, ei tot vor vorbi. Si nici nu incerca sa demonstrezi ceva pentru altii. Demonstreaza-ti tie ca poti. Nu uita: oamenii cu o gandire mica iti vor spune ca nu ai cum sa reusesti, in schimb oamenii cu o gandire mare iti vor spune ca si tu poti!

| DefneDD explică (pentru Mario2306):

Multumesc pentru raspuns!