| krysty199 a întrebat:

am o problema cu Facebook-ukl daca cineva ma cauta nu imi poate vedea informatiile din cronologie exemplu unde locuiesc unde muncest etc si nu gasesc sectiunea de la Facebook sa ca schimb. va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Este foarte simplu.
1. Te loghezi pe Facebook (adresa de mail și parola)
2. Click pe numele tău
3. Click pe secțiunea "Despre"
4. Alegi secțiunea pe care vrei să o editezi ("Prezentare generală", "Serviciu și studii", "Locuri în care ai trăit", "Informații generale și de contact", "Familie și relații", "Detalii despre tine", "Evenimente din viață")
5. La secțiunea aleasă de tine, de exemplu la "Locuri în care ai trăit", dai click pe aceasta, apoi ai în dreapta "Editează". Click pe "Editează" și modifici confidențialitatea "Prieteni", "Public" etc, apoi dai "Salvează modificările". Așa faci la toate secțiunile.

Toate cele bune!

| krysty199 explică (pentru Hydrangeaceae):

Sunt deja toate date pe public dar pentru cineva care nu ma are la prieteni nu ii apar nu apare nimic

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat