| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu internetul eu merg pe wireless si am facut o prostie, am dat disable la internet iar acum apare un x intre pc si internet si nu mai merge wirlessul sa il conectez nici de la butonul principal ce pot face sa revina la normal?

Răspuns Câştigător
| Szamosi_Norbert_1998 a răspuns:

Trebuie sa-ti reactivezi driveru' de net, intri asa: click dreapta pe my computer>manage>device manager>network adapters>click dreapta pe toate driverele care-s acolo si enable la care aparewinking ...hope i helped youwinking

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Enable (activare), Disable (dezactivare)