| SexyBlue a întrebat:

Salut, TPU am o problema happy Eu am 2 email-uri si pe amandoua email-uri mi-am facut cont de facebook. in fine problema este ca pe unul dintre conturile de facebook am uitat parola. partea plina a paharului este ca stiu emailul cu tot cu parola a contului dar nu stiu cum pot afla parola... Cine ma poate ajuta? lasati aici mesaj, sau daca nu id de mess: yulyan255 merci anticipat Dau funda!

3 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

N-ai voie sa ai 2 conturi pe facebook.Ce, esti 2 persoane de odata?

| iRobby a răspuns:

Cand dai sa te loghezi in Facebook bagi numai E-Mail-ul, si apoi dai logare. Dupa asta, ar trebui undeva sa-ti apara: AM UITAT PAROLA, sau ceva de genu. Dupa asta ar trebui sa te descurci singur, baftawinking!

| SexyBlue explică:

Vreau sa mentionez ca mi-am facut 2 conturi pe facebook pentru a putea juca un joc BarnBuddy, pe unul dintre conturi aveam 0 bani deoarece i-am bagat la loterie si de astalaughing