| Rukataki15123 a întrebat:

am o problema la yahoo messenger de curand imi da o eroare ceva in genu ca nu e conectat la internet si imi da troubleshoot buton dau p el si face la fel cum pot rezolva problema
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| popescu1 a răspuns:

Nu baieti nu asta este este de la data si ora pune data si ora din prezent si o sa-ti mearga--FUNDA?

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

E din cauza netului. incearca sa il deconectezi si sa il conectezi la loc

| Serginyo a răspuns:

POTI FACE 3 LUCRURI: 1- resetezi de la unitatea la care se leaga curentu(il opresti si il pornesti iar)
2- reinstalezi yahoo mesengerul
3- schimba sistemul de operare al internetului(de la mozila la chrome, etc.)

| Rukataki15123 explică (pentru Serginyo):

Am facut toati trei pasi si nu merge.