| Alesto93 a întrebat:

Buna ziua TPU am si eu o problema cu messenger-ul ce pot face in legatura cu asta mie mi-a mai dat aceasta eroare si eu am crezut ca mi sa sparg id-ul de messenger si mi-am facut alt id de messenger "We can"t sign you in to Yahoo! Messenger. There might be a problem with your Internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem. Eu nu prea stau bine cu engleza si de aia va intreb pe voi ca poate voi stiti ceva in legatura cu asta ca poate si voua v-a dat asa. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Problema de conexiune...trebuia sa incerci saintri pe e-mail si verifica-i daca mergehappy

8 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut! e foarte simplu intra in optiuni si selecteaza la internet t1/lan...( la optiuni in messenger) si o sa iti mearga perfect..asa am patit si eu.e o tampenie de la ei.

| Alesto93 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Unde la t1/lan. ca nu inteleg.

| Igama a răspuns:

Inseamna ca ai probleme cu netul

| Alesto93 explică:

Sincer pe e-mail imi merge sa intru dar sa intru pe mess chiar nu.

| Alesto93 explică:

Hai frate ca imi merge totul bine. ascult si muzica de pe youtube... m-am jucat si online. ce probleme sa am? si e doar de la mess atat ca la altceva numai am...

| Alesto93 explică:

Mda nu sunt singurul care a mai patit asa. vad ca si in Italia america.

| Sakamoto a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si sa il instalezi din nou, apoi vezi daca iti merge.