| rusuraduconstantin a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy tab 2.7 si am lasat-o ieri seara afara. In acest timp ploua. Ce pot sa fac ca s-o repornesc?
Ps. Am incercat dar nu merge.
FUNDA, VOT SI CE SE MAI POATE E URGENTTT!

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Scoatem cascasa si laso la uscat la soare sau pune-o in orez, daca tot nu se mai deschide te duci cu ea la garantie da nu le zici ca ai lăsat-o in ploaie le zici doar ca nu se mai deschide

| rusuraduconstantin explică (pentru 1Q):

Am facut faza cu garantia big grin

| 1Q a răspuns (pentru rusuraduconstantin):

Bv si mersi pentru FUNDA
Bft

4 răspunsuri:
| qCristiina a răspuns:

Sa o pui in orez şi să o laşi o zi.

| kristin135 a răspuns:

Poti incerca sa o desasamblezi putin si sa o lasi sa se usuce sau sa o pui in orez pentru ca absoarbe umiditatea.