| BabyBoo a întrebat:

Am o problema, am un Samsung galaxy fit. L-am pus la incarcat si nu se incarca, am incercat la usb nici acolo nu se incarca. L-am oprit, cand sa il repornesc mi-a aparut pe ecran: MDL Factory download mode. bootmode=[fcde8462],[f1e2d3c] HW rev:3 odin_init() Stie cineva ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Lai scapat cumva jos?
Sau mai grav in apa?
Dupa cum arata ori ai pus ceva cu virusi pe el si nu mai raspunde la comenzi.
Ori s-a ars placuta de baza!
Este posibil sa se fi ars doar o mica piesa din placuta de baza a telefonului si asta inseamna ca trebuie sa te duci la cel mai apropriat service sa il dai in primire big grin

Atentie!
Poate fi o problema cu softul acestui telefon nu trebuie sa fie neaparat o piesa din el, dar eu asta cred ca este happy
Ai grija la ce service te duci ca aia sunt smecheri... iti pot lua piese bune din telefon le inlocuiesc cu altele vechi si pana la urma iti fac telu sa mearga si apoi dupa ceva timp o sa ai surpriza sa nu iti mai mearga iar, din pacate nu am nici o solutie in acest caz big grin Esti pe mana lor! Succes!

| BabyBoo explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

Multumesc pentru raspuns. mi-a pornit acum telefonul dar tot nu se incarca.sad

| Mihai_Razvan_1995 a răspuns (pentru BabyBoo):

Si fundita unde-i? laughing
Deci trebuie sa te duci la service, este problema din telefon, ai placa de baza bulita! Deasta nu merge nici usb nici incarcator!

| BabyBoo explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

O sa il duc, daca o sa mi-l faca, dau fundita.(joke laughing )