| AdyutzZz a întrebat:

am primit pe facebook o chestie cu tema de craciun si i-am dat si acum imi tot trimite la toti prietenii mei porcaria aia incontinuu si nu il pot opri! daca stie cineva cum sa scap de el spuneti-mi va rog! funda!

Răspuns Câştigător
| io96gz a răspuns:

Daca folosesti google chrome, selectezi optiuni si la extensii. apoi acolo gasesti o extensie ceva cu santa sau nu stiu ce tema de craciun pentru facebook(extensia are o imagine cu mos craciun).o dezinstalezi extensia aia si ai scapat de porcaria aia.deci,funda?big grin