| Rony56 a întrebat:

Am problema cu Adf.ly, atunci cand ma duc sa descarc un mod pentru Minecraft trebuie sa astept 5 secunde, dar nu mere. Imi scrie Please wait... si sta asa pana totdeauna (am stat si o ora si tot nu a mers) sad
Ce sa fac sa imi mearga?

2 răspunsuri:
| godfather1997 a răspuns:

Salut, astepti degeaba.Astea sunt niste reclame ca sa castige ei banii si sa te pacaleasca. Incearca sa il descarci de altundeva. Salut

| Rony56 explică (pentru godfather1997):

Stiu ca ei fac bani, dar de mai de mult mergea... e de la mine nu de la ei. si alt undeva nu ai cum sa descarci