| hannsh a întrebat:

Salut am o problema cu jocul cube world de fiecare data cund intru in o lume imi scrie please wait si daca astept mult se vede un pic dar doar ca-ti va cm in fata personajului si daca ma misc iar imi scrie asa as vrea sa stiu daca pot face cumva sa mearga calumea

P.S am win XP SP3

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ti-ai luat teapa. jocul nu a fost inca scos pe piata. ce ai tu acolo e probabil un program cu extrem de multe bug-uri.

| hannsh explică (pentru Danzell):

Jocul s-a scos acum 2 zile pe piata si deja se poate cumpara doar ca eu l-am piratat dar prieteni mei au exact acelasi joc scos din acelasi loc dar la ei le merge normal desi am un pc mai bun ca ei