| cris93 a întrebat:

Am probleme cu dvd-rw am laptop emachines e725 imi citeste cd/dvd dar cand vreau sa inscriptionez ceva gred ca trebuie sa astept finalizarea cam in jur de o ora' am folosit majoritatea programalor de inscriptionat si se comporta la fel, am reinstalat win dar aceeasi probleme am schimbat si uin si persista, poate sa fie defecta unitatea optica? Dar nu am probleme la citire merge brici.

Răspuns Câştigător
| robyxcool1 a răspuns:

Pai eu a-s zice ca trebuie sa-ti schimbi dvd/cd writerul sau nu este bun cd/dvd