| RappMusicc a întrebat:

Raspuns Urgent!

Dau fundita :x!

Hei TPU mi-am cumparat un laptop Emachines E725! http://www.evomag.ro/......58476.html

Am cateva probleme!

Prima este ca daca vreau sa joc un joc nu mi-l arata pe tot ecranul! In lateral ma refer! I-am dat rezolutia la maxim dar degeaba :|! Cum ii fac setarile?

A doua este: Are 2 USBuri si unul din el a cazut jos si pana acum cateva zile celalalt mergea..acum nu merge. am incercat cu un Mouse care la PC merge!

Si a treia : Tasta ALT din dreaptaam scos-o din greseala si mai avea 2 clamute albe si nu mai pot sa o bag la loc! :( Cum sa o bag?

Ce parere aveti despre laptop?

Dau fundita :*

2 răspunsuri:
| RappMusicc explică:

Haideti man!

| Cosmina_Cosmy_1992 a răspuns:

Pai vezi ca tasta trebuie un pic fortata si nu bagi toate clamitele deodata ci o pui inclinata bagi prima clamita iar apoi a doua si la USB-uri ai un circuit stricat si nu il poti face tu! Iti recomand sa te duci la cineva expert in calculatoare si sa ti le faca! Funda?