| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am instalat Win XP, dar la instalare a sarit peste setarile cu "Networking Settings" si "Workgroup or Computer Domain". Nu stiu daca are vreo legatura dar nu-mi merge internetul. Sau mai bine spus merge doar pe MSN, la Control Panel - Network Connections arata ca este conectat... Nu stiu care este problema!
Daca incerc sa intru pe Google.ro/com, imi spune "Invalid Server Certificate". Funda pentru cel care ma ajuta sa rezolv problema.
http://imgur.com/sbjORQX

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Verifica elementele legate de timp (data si ora) din bara de Start. Daca ele nu corespund realitatii actuale, apar erori, gen "Invalid Server Certificate".

| anonim_4396 explică (pentru dannyel86):

E in regula. nu asta este problema...

| dannyel86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca cu alt browser (Mozilla), ca sa inteleg exact despre ce e vorba.