| J0kerD97 a întrebat:

TPU am o mare problema și nu știu cum sa o rezolv. Când dau logare pe Facebook îmi spune ca certificatul este expirat.Am găsit pe google și pe multe siteuri sa setez data și ora corect dar când am dat sa vizualizez certificatul de la Facebook sunt de fapt 2 unul care expira în 2004 și unul care este valabil din 2011 asa ca dacă setez data înainte de 2004 nu mai este valabil celalalt și viceversa.Nu știu ce să-i mai fac va rog ajutați-ma!

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Cu un alt browser ai incercat?

| J0kerD97 explică (pentru BLKZ):

Am incercat cu internet explorer imi intra pe cont dar sta in jur de 2 secune dupa imi da eroare si imi iese de pe site

8 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ai umblat la setari data la comp cumva? Sigur ai schimbat ceva acolo si al tau raporteaza o data de exemplu 23:04:2012 sau 23.04. 2012 vezi diferenta? Bafta

| J0kerD97 explică (pentru traveler):

Nu inteleg ce vrei sa zici baga id meu j0ker_d97 sa-mi explici mai bine te rog

| BLKZ a răspuns:

Doar pune data curenta, si vezi daca merge.

| J0kerD97 explică (pentru BLKZ):

Am incercat sa pun data curenta data de 2004 data de la activarea celui de-al 2-lea certificat dar cand e unul valabil nu este celalaltsad

| BLKZ a răspuns (pentru J0kerD97):

N-am inteles nimic. Sa inteleg ca ai pus data curenta(23.04.2012) si tot ai probleme cu certificarea?

| J0kerD97 explică (pentru BLKZ):

Da deci am incercat data 23.04. 2012 si am incercat si cu 1.01. 2004(care e pe la sf perioadei de valabilitate la primul certificat) dar tot nu merge

| Nicoleta836 a răspuns:

Seteazati ora si data la pc