| DarkRainbow a întrebat:

Am luat azi un samsung galaxy mini s5570 si nu stiu cum sa folosesc cablu de date va rog frumos sa ma ajutati daca merge dau fundita happy.

Răspuns Câştigător
| cristinuca05 a răspuns:

Pai trebuie sa descarci de pe net un program care se numeste Samsung Kies.eu de aici l-am luat http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml.asa poti sa folosesti cablul de date fara probleme.succes:)

| DarkRainbow explică (pentru cristinuca05):

Multumesc, dar cand instalez programul la sf imi zice internetul nu este conectat straight face