| killeros a întrebat:

Am niste ghete de fotbal si ma cam bat la calcai, adica ma cam bat urat (imi fac rani)... si as vrea sa stiu cum asi putea sau ce asi putea sa le fac sa nu ma mai bata. Funad! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vladutz1995 a răspuns:

... incearca sa iti pui un cotonel sau vada in soseta happy sau sa „bati" cu un ciocan talpa happy.

5 răspunsuri:
| xStefanXxX a răspuns:

Cred ca sunt mici ori stramti iti sugerez sa iti iei altele lejere si o sa vezi ca nu o sa te mai bata.

| LondoneseCat a răspuns:

Pune-le putina vata in locul unde sunt aspre happy funda?

| ionut6715 a răspuns:

Pune-le putina vata in locul unde sunt aspre

| Alucard95 a răspuns:

Ii scoti talpa aia dinauntru(talpici se numeste) si dupa nu te mai bate. Funda?

| YosCosmin a răspuns:

A.Daca ti-au ramas mici ia-ti altele.
b. Daca iti vin bine poti sa le pui burete pe calcai ca sa nu te mai bata sau sa le schimbi talpa ce care calci nu cea cu crampoane cea din interior.