Întrebare recomandată | Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

Ma rod niste ghete de fotbal la calcai ce as putea sa le fac? imi vin fix pe picior... funda

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Daca sunt din piele incearca sa le umezesti pe interior cu alcool sanitar(spirt) in locul unde te rod si nu numai.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da le cu spirt medicinal, se va inmuia interiorul

| Marily1997 a răspuns:

Sint noi ghetele? daca sint noi inseamna ca e normal sa te roada, la mine tot casa s-a intamplat cind am incaltat niste pantofi noi.O sa te obisnuiesti cu ele si n-o sa te mai roada.

| DareToZlatan a răspuns:

Sa verifici sa fie cu un numar mai mare urmatoarele -_-

| anyway18 a răspuns:

Cumpara altele

| Kamikaze0150 a răspuns:

Nu fa chestia aia cu alchoolul ca poate sfarsesti la 1000 de feluri de a muri. Cumpara si tu silicon pentru pantofi... Funda te rog happy

| miley1004 a răspuns:

Sa nu le imbraci daca ti-s mici.

| Andrei_Claudiu_1990 a răspuns:

Pai mi s-a intamplat si mie asta! Deacuma ia-ti ghete cu jumatate de nr mai mare, si pentru problema ta este o solutie iti cumperi de la magazin sunt niste chestii care le bagi in papuc ca sa se largeasca is din plastic sa carton gros si le tiii asa cat timp stai acasa si o sa vezi ca o sa se largeasca!

| Andrei741 a răspuns:

Sa cumperi altele mai mari...

| amadeo00 a răspuns:

Iti trebuie cu un numar mai mare