| Satana_Costin_1997 a întrebat:

am si eu o intrebare cum e cu bet365 ce am inteles ca pariezi in timpul meciului explicati-mi si mie va rog spuneti-mi mai multe detalii stiu ca e pe card pe draci dau funda
VA MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| WalterWhite a răspuns:

Da, pe bet365 poti paria Live adica in timpul meciului.

| Satana_Costin_1997 explică (pentru WalterWhite):

Si eu ce dracu trebuie stiu ca trebuie cont bancar si daca scoti ceva money money

| WalterWhite a răspuns (pentru Satana_Costin_1997):

Pai iti faci cont si pui bani in el si dupa pariezi. Am incercat si eu dar pana acum am pierdut.

| Satana_Costin_1997 explică (pentru WalterWhite):

Pei de ce nu ai pariat in timpu meciului in min 80 puneai ca face x-_- exemplu

| WalterWhite a răspuns (pentru Satana_Costin_1997):

Cota prea mica