| cocolinosef a întrebat:

Am si eu o intrebare: "Cum se numeste omul care s-a luptat cu morile de vânt în Spania? "

20 răspunsuri:
| Kristinx7 a răspuns:

Don Quijote big grin

| IngerasIngeras2013 a răspuns:

laughing N-am auzit de asa ceva pana acuma, chiar m-ai facut curioasa si o sa caut laughing

| Glsukab a răspuns:

Mersi de raspuns si trebuie sa atac doar cu palandinu si conteaza daca nu e nicio rezistenta?

| Joohnny a răspuns (pentru Glsukab):

Nu trebuie neaparat sa fie trupe in sat
langa paladin pune cateva trupe sa nu moara in zid
Don Quixote

| Bogdan_6929 a răspuns:

TRIBURILEEEEEEEEEEEE! Esti nebun, sunt 5 puncte laughing)). daca nu puneai tu intrebarea, o puneam eu.

| StefaN10XKY a răspuns:

Cu ce nume joci pe 34? tongue

| cocolinosef explică (pentru StefaN10XKY):

Vasalaye

| copchiluexe a răspuns (pentru StefaN10XKY):

Joc cu nicku copchilu1

laughing

| copchiluexe a răspuns:

Salut, cei ce au spus mai jos e gresit... incearca asa happy => don Quixote

| irado88 a răspuns:

Don Quijote big grin Si eu joc triburile laughing

| irado88 a răspuns:

Don Quixote, asa trebuie sa-ti numesti Paladinul daca este vorba de triburile!
Bafta tuturor!

| TomaAlexandre a răspuns:

Traiasca triburile laughing

| Cristian_Lubine_1993 a răspuns:

Don Quijote de la Mancha

| Joohnny a răspuns:

Don Quixote pentru triburile

| Oprea_Andrei_1998 a răspuns:

Forta triburile:d

| Raluca_Maria_Constantin_1992 a răspuns:

Inca cineva care joaca triburile laughing

| TheChillVirus a răspuns:

Da traiasca triburile inca 10 ani^^
insa ma poate ajuta si pe mine cineva? am dat cam 4 atacuri (si nu pe barbare) cu paladinul numit Don Quijote si misiunea tot nu s-a completat...ce ppot face?

| Maneleleieviatamea a răspuns:

Presupun ca te joci triburile. in cazul acesta numele lui era: " Don Quijote "
Sper ca te-am ajutat!winking