| Killer1234 a întrebat:

am si eu o intrebare mi-am instalat jocul swat 4 care nu l-am mai jucat de vreo 2 ani. Am intrat in el totul ok pana sa incep misiunea cand ma uit totul se vede cu pete...am dat la rrezolutie minima si tot nu merge in alti ani la acelasi calculator imi mergea la si la rezolutie maxima v-am atasat un link unde putet sa vedeti un "PRINTSCREEN" cu o imagine din jocul meu cum arata. Dau funda cine imi zice cum sa rezolv

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie si din cauza placii video... Incearca sa dai un update driverului video sau problema cu windowsul, reinstaleaza jocul. Una din asta ma gandesc sa fie. Daca nu atunci imi pare rau nu sunt protongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am alta intrebare si va rog daca imi puteti da un raspuns. incerc sa instalez jocul si imi spune sa introduc cd 2 pe care nu il gasesc nici in ruptul capului. Poate sunt eu idiot dar asa ceva nu am mai patit pana acum si anume ca am stat 1 zi intreaga ca sa instalez un joc.

| Killer1234 explică:

Http://img839.imageshack.us/i/swatj.jpg/ aici este linkul scuze nu l-am atasat :D