| nimicitorul a întrebat:

am si eu o intrebare pe ce ritmuri de dans se danseaza la dans sportiv si ce mi-ati propune sa aleg intre actorie, televiziune dans si arte martiale. Multumesc funda!

8 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Dansuri sportive-Cha cha, tango etc.Cât despre ales depinde de preferinţele tale, nu putem decide noi pentru tine.

| nimicitorul explică (pentru VampireBlood):

Mie imi place la toate dar am voie sa aleg doar o singura optiune sad>>>>.

| VampireBlood a răspuns (pentru nimicitorul):

La arte marţiale nu prea ştiu ce să spun, n-am experimentat. Dansul sportiv însă, da.Televiziunea este la fel o obţiune...
Aş alege televiziunea.

| nimicitorul explică (pentru VampireBlood):

Multumesc.o sa incerc aceasta optiune. oricum nu am nimic de pierdut decat de castigat.

| VampireBlood a răspuns (pentru nimicitorul):

Mă bucur că te-am ajutat într-un fel sau altul happy

| ion933 a răspuns:

Arte martiale clar

| GmVenNo a răspuns:

Dansuri sportive-Cha cha, tango, latino-american...
Si iti mai propun sa te apuci de arte-mariale, e foarte folositoare in viata, nu se stie ce se poate intampla iar ele te pot ajuta!

| madastar18 a răspuns:

Tehno-Electro se danseaza super tare, alege dans