| Alexsad9711 a întrebat:

Am si eu o itrebare pentru cei care cunosc si joaca la loto 6\49.Se pot extrage de 2 ori aceleasi numere adica (ex: anul asta sau extras... si peste 1 an 2 se extrag aceleasi numere se poate)? sa se repete aceleasi numere?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Totul este posibil! daca nu ma insel, in Bulgaria sau extras aceleasi numere la diferenta de cateva saptamani.Totul este hazard.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te sa sunt bilele alea care se amesteca. Sunt atatea combinatii, dar totusi imposibil nu e

| hummmer a răspuns:

Intră pe site-ul loteriei române.au arhiva anilor trecuţi.Studiaz-o.

| Caddy1609 a răspuns:

Asa e, pot sa se nimereasca aceleasi numere si dupa o saptamana...nu stii niciodata pentru ca bilele alea nu s controlate care sa iasa laughing

| Catalin88xyz a răspuns:

Da se poate, este vorba de hazard.