| adrian_3646 a întrebat:

AM 7 ahive, si cand am descarcato pe prima am vrut sa o extrag si mi-am dat sa extrag tote volumele.Si nu am apucat si pe 7 ca a trebuit restart la calcu.Cum pot face sa extrag tote volumele odata.Ca am extras partea unu si mi-o extrage nu mai imi da cum am zis mai sus, am incercat sa le iau pe toate si imi extrage doar partea unu, trebuie sa extrag eu 2, 3, 4, 5, 6, 7.Si va rog sa imi spuneti cum fac sa mai imi dea asa.Imi dadea sa extrag part1 si pe urma aparea sa caut part2.Si vreau sa mai fac asa o data.Cum fac?

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Sterge ce ti-a extras, apoi extrage iarasi
bafta

| dof21 a răspuns:

Cred ca stiu despre ce este vorba. De fapt tu ai mai multe arhive cu acelasi nume care se termina in part1, part2, part3. Ce trebuie sa faci este doar sa extragi prima arhiva iar el le ia apoi pe toate la rand si iti face un folder. In folder de fapt gasesti extrasul din toate arhivele tale. Pentru a putea realiza asta trebuie sa ai toate partile (part1, part 2... part 7) si sa fie toate in acelasi folder.
Al doilea clic pe prima arhiva si apoi extract.