| AndreeaThaa a întrebat:

, am si eu o mica problema. Am incercat sa-mi bag cardul pe un cont paypal, dar imi spune ca acel card exista deja in alta parte... Nu am idee pe ce email poate fi... Aveti creo idee cum sa aflu email-ul de paypal folosit la acel card?
Daca am gresit categoria rog sa mutati topicul unde trebuie.

Dau funda

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Fii sigur ca n-ai atasat deja cardul pe contul tau.

Daca ai o engleza foarte buna, poti suna la paypal si intreaba de ce nu poti atasa cardul tau. Inainte sa suni, cauta pe contul tau un numar unic. Iti va cere acel numar, dupa care iti va cere numarul cardului si nume, dupa care poti intreba ce vrei. cred ca au sediul in Anglia

| AndreeaThaa explică (pentru Andrei7520152):

Da, dar nu vreau sa sun, credeam ca exista o alta cale prin care sa aflu email-ul cardului!