| Eu500 a întrebat:

am si eu o nelamurile as vreasa-mi iau un laptop si tpt timpul m-am intrebat unde are driverele sa le pot instala ca din cate stiu eu un calculator cand il cumperi i se de drivere la laptopuri de pe ce instalez driverele sau le are el deja instalate?

4 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Depinde de unde il cumperi.Eu mi-am luat laptopul de la un magazin din oras si nu a avut driverelecrying si a trebuit sa stau o zi la o prietena de-a mea sa le caut.Am cumparat Toshiba satellite c660-1c7 dar depinde de laptop.Altele se instaleaza driverele automat sau iti da dvd cu driverele

| Eu500 explică (pentru spaghetty):

Sincer sa fiu si al meu este Toshiba c550

| spaghetty a răspuns (pentru Eu500):

Atunci trebuie sa iti iei driverele de pe net

| georgedanielc a răspuns:

Bineinteles ca le are instalate acum depinde de unde il cumperi... daca il ie-i la mana a doua, daca sunt toate sau daca sunt actualizate... daca il cumperi din magazin la prima pornire ar trebui sa se actualizeze automat