| Cr7Ionutz a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook-ul...da like singur la unele pagini si nu stiu cum sa il opresc.Adica daca acum ies de pe fb si peste vreo 3-4 intru imi arata ca am dat like la unele pagini.

P.S: La fiecare pagina la care a dat like are un like si de la un prieten...

Răspuns Câştigător
| ViperXd a răspuns:

Solutia este sa-ti schimbi doar parola si dupa sa-mi zici daca mai da like
la pagini

6 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Cred ca cineva iti acceseaza contul, sfat schimba si parola si mail-ul de acces la facebook, soooon

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

A da ai un virus controlat de hacker dar mai bine reinstaleaza windows sau poate ca cineva stie contul si parola.

Răspuns utilizator avertizat
| Flavy_Flavius_1990 a răspuns:

Un site numai cu romani (fara straini) :) este http://fastlike.ro/, poti sa-ti bagi automat like-uri la postari si poze. este cea mai mare platforma de autolike din Romania, facuta special pentru romani. Are si video-tutorial sa vezi cum se foloseste. Succes!

| Synnso a răspuns:

Ai intrat pe o pagina pentru a avea mai multe like-uri cum ar fi "hublaa.me". Acest site iti produce 300 (y) dar apoi si contul tau da automat likeuri la alte pagini cum ar fi acelea arabe!
Poate si alte siteuri. Este un exemplu!

| RinSo a răspuns (pentru Synnso):

Eu am facut asta frate, ce trebuie sa fac acum sa nu se mai dea like-uri singure?