| myhayhot a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook'ul: de cateva saptamani se trimite dupa adresa mea de facebook mesaje la cei care sunt online cand pornesc chat.ul..mesaje gen: HAhAheHe6j http://www.sendspace.com/pro/dl/p9edoh?=uuy8m855. cu siguranata e un virus care l-am luat dupa net, dar nu stiu cum sa scap de el.am instalat din nou windowsul,am schimbat parola, am bagat alt antivirus dar tot degeaba...

1 răspuns:
| Crysstallss a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta, nu este din cauza windowsului, este din cauza facebookului, tu ai accesat vreo aplicatie cu acest virus si nu prea ai ce sa faci in legatura cu asta la un moment dat nu o sa se mai intample chestia asta, eu pur si simplu am asteptat si a trecut de la sine.big grin