| Gb_Gabi_1999 a întrebat:

Am si eu o problema mi-am cumparat un nou DVD-writer pentru PC ca cel care il aveam s-a stricat. L-am montat l-am bagat in unitate DVD writer-ul mi se deschide i-am facut proba, iar Cd-urile nu mi le citeste de ce?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am patit si eu ca un LG sa nu-mi citeasca CD-urile facute de un Samsung. Cele facute de fabrica merg? Daca nu atunci este o defectiune de fabricatie si atunci daca l-ai luat din magazin fizic trebuie dus in service si sa-ti dea o negatie ca sa-ti dea altul. Daca l-ai luat din magazin online il poti returna in 15 zile fara explicatii si sa-ti dea altul.

| Gb_Gabi_1999 explică (pentru Salontanul):

Pai eu nu l-am cumparat din magazin l-am luat de la cineva si el a zis ca merge dar acum sa vad ce pot face poate nu am bagat eu bine alea pe acolo oricum mersi de raspuns

| Salontanul a răspuns (pentru Gb_Gabi_1999):

Multumesc si eu! In cazaul asta inseamna ca de aia l-a vandut ca a stiut ca-i defect.