| farukko a întrebat:

Sa Stiti ca ma numesc Vlad ca mi-am facut al cont ca pe ala nu puteam sa va spun intrebari sau raspunsuri nu stiu ce avea oricum vreau sa va spun ca am o problema cu tastatura de la calculator cand deschid PC-ul nu-mi se deschide minitorul de parca cablul de la unitate nu este conectat dar este ca am verificat este bine bagat si cand deschid calculatorul nu-mi merge tastatura a facut totul am bagat din nou firul am bagat alta tastatura si tot nu merge ca vreau sa-mi schimb windows-ul dar nu pot de tastatura nici luminitele nu se aprind nu stiu ce sa fac va rog ca am incercat totul si nimic nu a mers ca eu sunt pe laptop si nu ma lasa tata doar pe calculator ca aveam jocuri pe ala va rog ajutati-ma va rog din suflet ca am deschis si unitatea dar nu e nimic ars sau stricat am curat tot praful si tot nu merge ce sa fac ca am windows XP si n-am garantie calculatorul este de maxim 11-12 ani

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modifica tastatura. Cu ai cred ca este problema, nu cu pc-ul.

| farukko explică (pentru anonim_4396):

Ma lamurestema si pe mine ca nu stiu ce ai spus tu acolo

| farukko explică:

Sa stiti ca imi merge monitorul dar tastatura nu-mi merge se aprind ledurile de la becuri dar nu merge butoanele si tastatura este noua ca vreau sa-mi schimb widows-ul dar nupot de tastatura va rog ajutati-ma va dau 5 funde daca ma ajutati va rog ca nu stiu ce sa-i fac