| AjutorulNo1 a întrebat:

am si eu o problema si sper sa ma ajutati. Am ajuns la GTA Sa la o misiune unde trebuie sa faci scheme cu masina si anume "CESAR VIALPANDO" stiu exact care sunt tastele pentru a dansa insa nu-mi apar sagetile si nici acel cerc decat foarte rar in sensul ca: Daca camera e din spatele masini se vad dupa ce schimba camera in alta viziune nu le mai vad.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tastele sunt cele din dreapta nu sagetile numerele adica cele care au sageti pe ele in legatura cu disparitia cercului nu stiu ce sa zic mie numi dispare

| AnimatedSignature a răspuns:

Te ajut eu: la tastatura ai un buton pe care scrie "Num Lock" apasa pe el, si trebui sa se aprinda o luminita la tastatura, si apasa pe ce trebuie. Sincer nici eu nu am trecut, dar bafta.