| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPUhappyam sters din greseala un program din calculator si acum nu se mai vede bine imaginea pe monitor, cand misc rotita de la mause parca zici ca face valuri pe ecran, si daca misc o fereastra tot asa se vede...nu stiti ce program ini trebuie...era ceva cu,, VGA video controler,,(cred) am cautat pe net dar nu am gasit nimic, nu stiti ce program ini tr? fundahappy

3 răspunsuri:
| ionutiulian1997 a răspuns:

Tiai sters setarile de la placa video.cauta cd-u care l-ai primit cand tiai luat pc sau laptop, unu cu setari si instaleaza chipset..., incepe cu chipset, sau daca e in romana placa video.succes.funda>?

| ionutiulian1997 a răspuns:

Cauta pe net frate, si-o instaleaza placi video.pana o sati mearga.altfell

| ionutiulian1997 a răspuns:

Daca aveai xp, cauta aici, incearcale pe toatee https://www.google.ro/......ps?/search