| GoGo23g a întrebat:

Am tableta Allwiew speed city si nu imi mai merge WIFI
a mers ceva timp iar astazi nu imi mai merge. Am router deoarece am si un laptop si la acel router ma conectam si la laptop si la tableta iar astazi nu imi mai merge wifi la tableta. ce pot face?

2 răspunsuri:
| StylerGTX a răspuns:

Restarteaza Wifi+tableta si vezi daca merge. Daca nu restarteaza routerul

| UmyXxX a răspuns:

Daca ai tableta si/sau roter in garantie du-le sa le verifice... Asta e sfatul MEU daca wi-fi merge la laptop o fi latitudinea semnalului wi-fi care nu merge la tab... Respect!