| tRizikial a întrebat:

Am uitat ceva foarte ciudat/prostesc...deci dupa 1 Martie inca pot sa dau martisoare la profesoare nu-i asa? pana dau la toate? chiar daca nu mai e 1 martie. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 Martie e numai vineri. Nu ai timp pana atunci sa le cumperi si sa le dai la toate atunci? E mai frumos.
Nu are nimic daca le dai si imeiat dupa, dar isi mai pierde din farmec.

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Sigur ca da. Poate multe din ele nici nu au ore in ziua aia. Totusi eu stiam de 8 martie, ziua femeii. Cate bodeie atatea obiceiurihappy

| Mangustă a răspuns:

Da, nu-i nicio problema sa dai si dupa 1 martie, insa poti sa iei toate martisoarele vineri la scoala si sa te duci la cancelarie cu ele. In caz ca nu e vreo profesoara prezenta ii dai luni ca sa n-o mai lungesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa dai toata saptamana pana pe 8 nu cred ca deranjeaza pe nimeni

| alexs99 a răspuns:

Martisoarele se pot da/primi de pe 1 pana pe 8 martie.

| vanessa001 a răspuns:

Desigur,pana pe 8 martie inclusiv le poti da deoarece in perioada aceasta se poarta martisor in piept :*