| Jeryko a întrebat:

am uitat intrebarile de siguranta de la contul de yahoo si am utiat si parola, dar m-am logat pe email cu mozzila intro seara dar n-am salvat parola o pot vedea in mozzila? sau m-am logat si la mess dar nu le-am salvat dau funda celui de ma ajuta sau stiti cum sa trec de intrebarile de securitate de la cei de la yahoo?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca parola e salvata in Firefox, o gasesti in Unelte - Optiuni - Securitate- Parole salvate. Eu am Firefox in romana, daca ai in engleza, mergi in Tools - Options - Security - Passwords si da-i unhide passwords sa ti le afiseze.