| Slash1 a întrebat:

I s-a blocat email-ul lu' maica'mea si cand vreau sa intru pe mess imi spune ca (,) contul este blocat. Am dat sa vad care-i problema, m-am logat si am tastat si acel cod de siguranta. Dar dupa imi pune o intrebare din aceea de securitate si nu stiu cu ce sa raspund pentru ca id-ul este facut de mult. Ajutati-ma va rog sa pot debloca id-ul. Dau funda celui m-ai bun raspuns care ma poate ajuta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa rezolvi daca ai setat o adresa secundara daca nu trebuie sa intrii pe yahoo si sa le trimiti un email celor care se ocupa cu moderarea accounturilor dar dureaza cam 3-4 zile sa il deblocheze

| Energyboy a răspuns:

Poti trimite de pe un alt email celor de la yahoo datele contului si ei o sa il deblocheze.Si le explici care este situatia.

Răspuns utilizator avertizat